Естетична стоматологія


Естетична
стоматологія
Естетична стоматологія

У більшості людей виникає закономірне бажання мати не тільки здорові зуби. Саме гарний вид зубів є запорукою привабливої посмішки. На жаль, не у всіх від природи вони ідеально рівні та білі. А куріння, напої та захворювання значно погіршують їхню привабливість. Для усунення цих проблем стоматологічний центр Олійника надає повний спектр процедур.

Відбілювання зубів

Косметичний напрямок останнім часом має велику популярність. Різні техніки з відновлення красивої та яскравої посмішки проводяться у найкоротші терміни. Застосування сучасних технологій та методик забезпечує комфорт для пацієнта.
Кава та чай залишають на емалі пігмент, який можна легко усунути. Ми пропонуємо лазерне відбілювання зубів. Процедура дуже проста і займає близько 20-30 хвилин. Спочатку зуби покриваються спеціальним гелем. Потім для прискорення його дії застосовується лазерний промінь світла. В результаті зуби набувають білизни, зберігаючи фізичні властивості незмінними. Дія лазера не шкідлива не тільки для порожнини рота, але і для загального здоров'я. Ви також не відчуваєте жодних дискомфортних відчуттів.

Естетика посмішки страждає через травми, після яких потрібне проведення складних процедур відновлення природної форми зуба та його ідеального стану. Реставрація проводиться прямим та непрямим методом.
Перший спосіб полягає у здійсненні всіх стоматологічних маніпуляцій безпосередньо в ротовій порожнині. Лікар може наростити сколоті зуби, збільшити їх довжину, змінити форму та колір.

У разі застосування другого типу корекції всі необхідні елементи виготовляються в лабораторних умовах. Наприклад, вініри є невеликими пластинками, що встановлюються на зовнішню поверхню фронтальної групи зубів.
Зателефонуйте нам у клініку +38 (0536) 76-55-55, +38 (067) 534-19-00, щоб дізнатися про наші ціни на стоматологічне відбілювання зубів. Ми відповімо на запитання, які вас цікавлять, і запишемо на прийом у відповідний день. Ми зробимо так, щоби ви знову посміхалися.
Записатися на прийом до наших стоматологів