Гігієна


Гігієна
Чистка зубів

Головною запорукою здоров'я зубів є регулярне проведення процедур підтримки гігієни порожнини рота. Нехтування простими правилами може призвести до серйозних проблем та захворювань. Хорошим рішенням стане застосування професійного чищення зубів.

На жаль, у домашніх умовах чищення не завжди дає бажаний результат і не дозволяє повністю очистити зуби. Найчастіше хвороботворний наліт відкладається у важкодоступних місцях, куди дуже складно дістати звичайною щіткою. У такому випадку звичайне чищення виявляється марним. Він може викликати карієс, потемніння емалі, стати причиною більшості найпоширеніших у стоматології хвороб та неприємного запаху.
Професійне чищення
Вирішити проблему допоможе ультразвукове чищення з подальшим використанням технології Air Flow. Ультразвук позбавляє твердих відкладень. З його допомогою дробиться зубний камінь і спрощує його зняття повітроводяним розчином. Струмінь води з частинками очищувача прибирає м'які відкладення і наліт. Чищення завершується поліруванням поверхні зубів. Через можливість підвищення чутливості здійснюється фторування, при якому наноситься фторвмісний гель. Він усуне цю проблему. Цей метод займає кілька хвилин і не викликає у пацієнтів дискомфортних відчуттів. Ефект у вигляді відбілювання можна побачити відразу після завершення всіх маніпуляцій.
Ці два способи можуть застосовуватися стоматологом як окремо, так і комплексно. Від цього залежить вартість чищення зубів та її тривалість. При використанні відповідного типу зубної пасти і щітки можна довше насолоджуватися отриманим результатом, які забезпечує професійне чищення.
Записуйтесь до нас на консультацію за телефоном +38 (0536) 76-55-55, +38 (067) 534-19-00 абозаповнившиспеціальну форму на сайті. У нас працюють лише висококваліфіковані професіонали з великим досвідом роботи. Стоматологічний центр Олійника – це місце, де народжується яскрава посмішка.
Записатися на прийом до наших стоматологів