Хірургія


Хірургія
Хірургічна стоматологія

Завдяки високому рівню розвитку технологій можна вилікувати будь-які захворювання. У дуже складних випадках, коли терапевт допомогти не може, доводиться звертатися до кваліфікованого хірурга стоматолога. Він подбає про збереження зубів із мінімальним негативним впливом на самопочуття пацієнта.
Сьогодні великою популярністю користуються так звані зубозберігаючі операції.
З їхньою допомогою можна уникнути втрати зубів. Наприклад, резекція верхівки кореня дозволяє усунути вогнище запалення за рахунок усунення кіст, що утворилися, і гранульом.

Хірургічні операції також застосовуються в рамках проведення ортодонтичного лікування, коли потрібно видалити зуби, що не прорізаються або викривлені. Наші лікарі-хірурги можуть провести такі процедури:

 • висічення каптуру;
 • пластику вуздечки язика, верхньої та нижньої губи;
 • неускладнене та ускладнене видалення.
Хірургічне втручання є одним із етапів імплантації. Для фіксації імплантатів необхідний певний обсяг кістки та дна гайморової пазухи. Якщо вони не відповідають нормам, проводиться синус-ліфтинг.
  Якщо раніше всі хірургічні маніпуляції асоціювалися з болем, нині використовується якісна анестезія. Анестетик підбирається стоматологом з огляду на складність проблеми, індивідуальні особливості клієнта та алергічну сумісність.
   Записуйтесь на прийом до центру Олійника за телефоном +38 (0536) 76-55-55, +38 (067) 534-19-00, для проходження діагностики та отримання консультації досвідчених фахівців. Ваша усмішка знову буде випромінювати здоров'я і сяючу красу.
   Записатися на прийом до наших стоматологів