Ціни

Ціни на стоматологічні послуги
Лікування проводиться з використанням операційного мікроскопа
Протезування зубів (у вартість входить)
Хірургічна стоматологія
Дитяча стоматологія
Ортодонтія
Професійна гігієна
Естетична стоматологія (ціни включають всі етапи)
Імплантація зубів
* Ціни, що вказані на сайті, мають ознайомчий характер, остаточну вартість лікування повідомляє лікар після проведення діагностичного обстеження.

Прийом ведеться за попереднім записом.
Записатися на прийом Ви можете за стаціонарним номером телефону +38 (0536) 76-55-55 або
мобільним +38 (067) 534-19-00.
Також Ви можете залишити заявку на нашому сайті або написати нам на пошту oleinykclinic@gmail.com.

Стоматологічний центр Олійника пропонує широку програму діагностики та усунення різноманітних захворювань. Якщо ви хочете опинитися в руках у надійних професіоналів із багаторічним стажем та шукаєте вигідне співвідношення ціни та якості, тоді приходьте до нас. У нас працюють ортопеди, імплантологи, терапевти та інші спеціалісти.
Ціни на терапевтичну стоматологію
Ми використовуємо комплексний підхід у лікуванні зубів та надаємо такі послуги:

 1. Встановлення пломб з фотополімеру та склоіономеру;
 2. Реставрація зубів;
 3. Девіталізація;
 4. Пломбування каналів ручним та машинним методом.
Наші стоматологи вчасно виявлять проблему, підберуть оптимальне рішення і позбавлять від неї з найменшим дискомфортом. Застосування високоякісних знеболювальних препаратів позбавляє страхів і больових відчуттів, а також не має негативного впливу на організм в цілому.
   Найкращі ціни на послуги стоматологів з ортодонтії
   Порушення цілісності зубного ряду перестало бути проблемою. Ми легко зробимо вашу посмішку сяючою та здоровою. Власна зуботехнічна лабораторія дозволяє виконувати роботи в найкоротший термін, гарантуючи їхню довговічність. За рахунок великого асортименту матеріалів та новинок ми підбираємо варіант протезу індивідуально для кожного клієнта з урахуванням особистих переваг – знімні чи незнімні. Наша клініка закуповує сировину лише перевірених виробників, що мінімізує ймовірність алергічних реакцій та відторгнення.
     Також ми проводимо імплантацію із використанням імплантатів виробництва Кореї, Німеччини та України. Їх вартість варіюється від 4 000 грн. Все залежить тільки від ваших побажань та можливостей.

     Брекети та капи допоможуть усунути естетичні дефекти. Якщо вам потрібен швидкий результат, рекомендуємо звернути увагу на вініри. Професійне відбілювання подарує вашим зубкам нове сяйво.
       Бажаєте знати більше про стоматологічні послуги, що надаються?