Ортопедія

Ортопедія
Ортопедична стоматологія

Збереження зубного ряду це головне завдання лікаря-стоматолога. Однак у деяких ситуаціях зробити це неможливо і, незважаючи на надану допомогу, зуб доводиться видаляти. У такому разі знадобиться втручання ортопеда стоматолога, який відновить гарну посмішку.
Найчастіше до втрати зубів приводять серйозні захворювання. Недотримання заходів профілактики, несвоєчасне звернення до кваліфікованого фахівця та неякісне лікування збільшують ймовірність виникнення цих захворювань. У межах ортопедичної стоматології здійснюється протезування.

Втрата бодай одного зуба негативно позначається на здоров'ї. Неправильний розподіл навантаження може спричинити розвиток інших хвороб, зокрема пародонтиту. Про зубопротезування необхідно замислитись негайно.
Сьогодні існує кілька видів протезів

  • знімні використовуються за повної відсутності зубів. Коронки виготовляються з міцних і легких матеріалів (металокераміки, кераміки та металу), вони виглядають естетично та відрізняються комфортом при носінні;
  • незнімні поєднують у собі вініри, вкладки, мости та імплантацію;
  • в умовно-знімному імплантаті (спеціальні штифти, що вживлюються в кісткову тканину щелепи) поєднуються з рухомими конструкціями.
Стоматологічний центр Олійника має власну зуботехнічну лабораторію. Це дозволяє нам швидко проводити протезування, забезпечувати його якість та довговічність. Зубні техніки мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи в даній галузі стоматології.

    Записуйтесь на прийом до наших ортопедів-стоматологів, які проведуть комплексний огляд, виявлять деформації зубів та призначать правильні лікувальні процедури. Здійснити запис ви можете за телефоном +38 (0536) 76-55-55, +38 (067) 534-19-00 або заповнивши форму-обращение на сайті. З нами ви знову зможете сміливо посміхатися.
    Записатися на прийом до наших стоматологів