Терапія


Терапія
Терапевтичне лікування зубів

Кожному з нас неминуче доводиться звертатися до стоматолога-терапевта. Ми приходимо до нього для проведення діагностики зубів та визначення потрібних процедур для усунення виявлених проблем. Фахівець цього профілю використовує комплексний підхід у лікуванні карієсу та інших хвороб. Застосування якісних сучасних матеріалів та інструментів дозволяє здійснювати всі дії швидко, ефективно та безболісно для пацієнта.
Від обстеження до бездоганної посмішки
Головним у цьому напрямі стоматології є зменшення запалень, встановлення пломб на зуби та максимальне збереження здорових тканин. Важливо вчасно звернутись до стоматолога, який при першому огляді виявить усі захворювання. Вважається оптимальним відвідувати лікаря двічі на рік. Дискомфортні відчуття в ротовій порожнині, біль, припухлість ясен, потемніння емалі і неприємний запах з рота говорять про те, що вам слід відправитися на плановий медогляд і не наражати здоров'я на небезпеку.
При постановці діагнозу ми використовуємо наступне обладнання:

  • рентгенографічний апарат для виявлення проблем у невидимій частині зуба;
  • ультразвуковий прилад Perioscan для складання повної картини про стан зовнішньої поверхні та виявлення відкладень;
  • комп'ютерний томограф для створення тривимірного зображення зубного ряду.
Дослідження забирають лічені хвилини і не є загрозою. Ми купуємо сировину та анестезію у надійних виробників, а також застосовуємо прогресивні методики. Дезінфекція обладнання, бормашини та крісла відбувається після кожного хворого. У нашій клініці ви можете сміливо довірити нам свою безпеку та не турбуватися про можливі ускладнення.
    Ціни у центрі Олійника на лікування зубів

    На нашому сайті представлений перелік послуг та їх вартість. Записуйтесь на прийом за телефоном +38 (0536) 76-55-55, +38 (067) 534-19-00 або заповнюйте форму обратной связи на веб-сайті. Ми передзвонимо для уточнення зручного для вас часу візиту.
    Записатися на прийом до наших стоматологів