Імплантація зубів


Імплантація зубів
Імплантація зубів

Пріоритетним завданням стоматології є збереження зубного ряду. Іноді докладені зусилля виявляються безрезультатними. Внаслідок втрати зубів неправильно розподіляється навантаження на щелепу, що може спричинити розвиток інших захворювань. Однак це не означає, що доведеться жити з адентією, адже є зубні імпланти.
Сьогодні вони є одним із найкращих рішень. Серед різних видів відновлення посмішки цей метод має найвищий рівень естетичності. Штучно створений зуб неможливо відрізнити від природного.
Установка зубних імплантів

Перед імплантуванням зубів лікар проводить загальне обстеження виявлення можливих протипоказань. Суть процедури полягає у вживленні титанового штиря в щелепну кістку. Ця хірургічна маніпуляція вважається найскладнішою стоматологічною операцією, яку може робити лише кваліфікований фахівець. Всі етапи, починаючи від досліджень, і закінчуючи ортопедією, забирають близько 9-12 місяців і можуть змінюватись в залежності від індивідуальних показників.
Використання титанової основи забезпечує високу приживлюваність. Цей матеріал відрізняється міцністю та не викликає алергічних реакцій. Сам імплант, окрім гвинта, складається з абатменту, на який кріпиться штучна коронка з полімеру або металокераміки. Остання має максимальну схожість із натуральною емаллю.

Зручність для хворих є головною перевагою цієї системи відтворення зубів. Через деякий час людина перестає відчувати дискомфорт. До того ж, корінь із титану довговічний і біосумісний із людським організмом. Імовірність відторгнення стороннього предмета невисока, навіть у людей з підвищеною чутливістю до алергенів.

У ході імплантування не доводиться обточувати сусідні зуби, що дозволяє уникнути додаткової травматизації. Завдяки цій сучасній методиці можна заповнити кілька прогалин у зубному ряду. Іноді це єдина можливість повернення колишньої естетики та краси, що й відрізняє її від знімного протезування.
Ціни на імпланти зубів

Вартість імплантації залежить від країни-виробника. Наша клініка використовує лише якісні імплантати, які виробляються в Кореї, Німеччині та Україні. Стоматологи центру Олійника мають у своєму розпорядженні багаторічний досвід роботи в цій стоматологічній області. Інноваційне медичне обладнання допомагає нам скласти звіт про здоров'я ротової порожнини ще до початку хірургічного втручання та зробити необхідні лікувальні процедури. Завдяки власній зуботехнічній лабораторії створення протезів відбувається швидко та з урахуванням особистих побажань клієнтів. Для вас це означає економія коштів та менші часові рамки виконання замовлень.

Записуйтесь до нас на прийом за телефоном +38 (0536) 76-55-55, +38 (067) 534-19-00 або заповнюйте заявку на сайте. Ми зв'яжемося для уточнення зручного часу відвідин та інших деталей. Ваші зубки будуть у надійних руках наших професіоналів.
Записатися на прийом до наших стоматологів