Про центр


Про центр
Стоматологічний центр Олійника втілює у собі сучасну стоматологію, великий досвід роботи, індивідуальний підхід та приємну атмосферу.

Наша історія почалася понад дев'ять років тому і за час свого існування ми подарували здорову усмішку понад 1000 клієнтам, які залишилися задоволеними проведеною роботою. Вони знову повертаються до нас, приводять своїх знайомих і лікуються сім'ями, що говорить про їхню беззастережну довіру. Вона є для нас найкращою похвалою і демонструє, що ми рухаємось у правильному напрямку і прагнення до досконалості не залишилося непоміченим нашими клієнтами.
У нас працюють лише професіонали своєї справи.

Регулярний розвиток, відвідування різних форумів та конференцій дозволяє постійно поповнювати навички та знання, які ми потім застосовуємо на практиці. Самовдосконалення завжди перебуває серед пріоритетних завдань.

Наш центр постійно модернізується, вчасно оновлюючи обладнання та використовуючи виключно інноваційні технології та матеріали. Все це лежить в основі надійності та відмінних естетичних показників. Ми індивідуально підходимо до кожного пацієнта і суворо дотримуємося розроблених правил контролю кожного етапу лікування.
Власна зуботехнічна лабораторія.

Безумовною перевагою стоматологічного центру Олійника є власна зуботехнічна лабораторія, завдяки чому ми можемо виконувати протези, коронки та вініри будь-якої складності та у найкоротші терміни. Ми використовуємо обладнання останніх поколінь виробництва Німеччини та США, з яким можемо виконувати найскладніші роботи, контролюючи кожен етап створення бездоганної посмішки.
У клініці приділяється особлива увага безпеці лікування та протезування, основною запорукою яких є повна стерильність. Використання одноразових матеріалів та стерильних інструментів – ось головне правило нашого центру. Пацієнти можуть насолоджуватися всіма перевагами високого професіоналізму та безпеки та довірити нам найцінніше – своє здоров'я.
    Стоматологічний центр Олійника є справою сім'ї, де цінуються сімейні цінності та досвід передається від одного покоління до іншого.
    Приємна атмосфера позитивно відображається на загальній атмосфері клініки, тому кожен пацієнт відчуває турботу і може бути впевнений, що його побажання буде враховано.
    Звертаючись до нас, ви отримуєте професійну допомогу найкращих фахівців. Ви можете сміливо довірити нам своє здоров'я, а ми, у свою чергу, подаруємо вам яскраву посмішку.
    Записатися на прийом до наших стоматологів