Cad Cam системи в стоматології


Cad Cam системи в стоматології
Традиційна технологія зубопротезування базується на литті з металевою основою з наступним нанесенням керамічного покриття. Останнім часом широкого поширення набули протези з оксиду та діоксиду цирконію. Вони мають підвищену естетичність і міцність. Через особливості матеріалів їх виготовлення можливе лише за рахунок системи CAD/CAM.
   Інноваційні технології Cad Cam у стоматології відіграють важливу роль та застосовуються для повернення колишньої привабливості посмішки. Вони активно застосовуються для виробництва коронок, мостів малої та великої протяжності, абатментів для імплантів, а також протезів різної складності, у яких відсутні якісь вади.

   Система Cad Cam складається із двох підсистем:

   • CAD (computer-aided design) для автоматичної побудови цифрового 3D-зразку;
   • CAM (computer-aided manufacturing) – для виточування моделі з використанням попередньо створеної 3D-моделі.
     Її суть полягає у тривимірному моделюванні стоматологічного виробу за допомогою комп'ютерних засобів. Гіпсовий зліпок сканується та оцифровується. На його основі створюється 3D-модель, яку лікар-стоматолог може розглянути з різних боків та надати їй ідеальної форми. Отриманий файл передається на фрезерний блок із числовим програмним керуванням, який відповідає за її створення. Потім залишається лише встановити готову конструкцію у ротову порожнину.
       Cad Cam технології в стоматології допомагає отримати каркаси зубних протезів найвищої точності з відмінною біосумісністю. Завдяки автоматизації роботи зуботехніка відбувається виключення людського фактору та помилки, а також збільшується естетика зовнішнього вигляду.
         Лікарі центру Олійника використовують Cad Cam системи та в мінімальні терміни виконують високоякісні зубопротези. Власна зуботехнічна лабораторія дозволяє зменшити часові рамки проведення всіх процедур, гарантувати якість виготовлених конструкцій та їхню довговічність. Записуйтесь на прийом за телефоном +38 (0536) 76-55-55, +38 (067) 534-19-00 або заповнивши форму-заявку на сайті.
         Записатися на прийом до наших стоматологів